Nerd To Popular Makeover Mania

Nerd To Popular Makeover Mania dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin barbie oyunları!

Zeki güzellik Babs'ın balo balosunda dikkatleri üzerine çekme ve kalpleri çalma arayışında olduğu Nerd To Popular Makeover Mania ile gösteriş ve dönüşüm dünyasına adım atın. Ağızları açık bırakacak ve kıvılcımları uçuşturacak bir makyaj macerasına hazır olun!

Babs, makyaj yolculuğuna dişçinin muayenehanesinde başlıyor. Temizleme ve dolgudan düzleştirme ve beyazlatmaya kadar dişleri Hollywood'a yakışan bir dönüşüme uğruyor. Mükemmel Hollywood gülüşüne merhaba deyin!

Bir sonraki gündemde KBB uzmanına ziyaret var. Babs kulağını kontrol ettiriyor ve kapsamlı bir temizlik ve mikroplardan arındırıldıktan sonra mükemmel bir işitmeyle ortaya çıkıyor. İltifatları duymak daha iyi canım!

Babs, bu kıskanılacak ışıltıyı elde etmek için lüks bir yüz bakımına başvuruyor. Lekelerin giderilmesi ve nemlendirici kremlerin uygulanmasıyla cildi ipek gibi pürüzsüz hale geliyor. Bu yakın çekime hazır olun!

Spa, Babs'ı kollarını açarak bekliyor. Şımartıcı bir seans ve ardından gençleştirici bir masajla rahatladı ve balo balosunda kendini göstermeye hazır. Stres? Hangi stres?

Babs muhteşem bir manikür ve pedikür için manikür salonuna gidiyor. Mükemmel tırnak şeklini seçmekten renkleri denemeye kadar, en üst düzey tırnak cazibesini yakalama görevinde. Bunu bilezikler, yüzükler ve halhallar takip ediyor.

Babs bu ekstra avantaj için dövme salonuna gidiyor. Çeşitli dövme tasarımları onu bekliyor ve görünümüne doğru miktarda baharat katacak olanı seçiyor.

Makyaj yolculuğunun zirvesi! Babs balo için mükemmel elbiseyi, aksesuarları ve saç stilini dikkatle seçiyor. Makyaj istasyonu, göz farı, maskara, ruj ve daha fazlasının bulunduğu bir hazinedir. Çarpıcı görünümüyle Babs kalpleri fethetmeye hazır.

Büyük finalde Babs, hoşlandığı kişinin dikkatini çeker ve bu kişi, yaptığı hatanın farkına vararak ona ulaşır. Babs ona ikinci bir şans verecek mi? Sonu sizin elinizde!

Son olarak oyuncu, Babs'ın çarpıcı yeni görünümünü indirerek arkadaşları ve ailesiyle paylaşabilir ve dönüşümünün büyüsünü her yere yayabilir. Unutulmaz bir balo gecesine hazır olun!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Nerd To Popular Makeover Mania? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için barbie oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.