Words Swipe

Words Swipe dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kelime arama oyunları!

Eniyioyunlar.com üzerinde Words Swipe oynadığınızda ekrandaki yığınlardaki tüm kelimeleri bulun, kelime dağarcığınızı zenginleştirip pratik yapın ve eğlenin. Bütün bunlar, aynı anda! Words Swipe, yığındaki harfleri seçerek ekrandaki kelimeleri bulmanız ve bu harfleri belirli bir kelime oluşturana kadar birleştirerek kelimeler oluşturmanız gereken eğlenceli bir kelime oyunudur. Sabırlı ve harika gözlem becerilerine sahip olanların yanı sıra çok fazla kelime bilenler Words Swipe'de başarılı olacaktır. Ancak kelime dağarcığınız kelimeler açısından henüz çok zengin değilse, Words Swipe oyununu yeni kelimeler öğrenmek için başka bir araç olarak kullanabileceğiniz için yine de oynamalısınız.

Words Swipe oyunundaki harfler yığınlar halinde düzenlenmiştir ve ekranın üst kısmında yanlarında harfler bulunan boş daireler görebilirsiniz. Bu daireler, yığınlarda bulmanız gereken kelimelerin uzunluğu hakkında size bir ipucu veriyor ve bir kelime bulduğunuzda, bu harfler yığından kaldırılıyor ve ekranın üst kısmına yerleştiriliyor. Oyun kolay başlıyor, böylece kurallara aşina oluyorsunuz, ancak Words Swipe seviyelerinde ilerledikçe, zorluk seviyesinde kesinlikle bir artış göreceksiniz. Ancak endişelenmeyin, çünkü takılırsanız, her zaman oyunun sağladığı ipucu seçeneklerini kullanabilirsiniz; bu seçenekler size üst dairelerde gerekli olan harfleri gösterebilir veya sadece yığında hangi harflerin olması gerektiğini bağlantılı. Her seviyede ayrıca bulabileceğiniz ve puanınızı artırmanıza yardımcı olacak bonus kelimeler vardır. Ayrıca, harfleri geriye doğru da bağlayabileceğinizin farkında olmalısınız, bu nedenle seviyeleri kazanmak istiyorsanız alışılmışın dışında düşünmeye çalışın.

Eniyioyunlar.com sitesindeki başka bir eğlenceli kelime oyununda kelime dağarcığınızı geliştirin ve Words Swipe oyununun tüm seviyelerini tamamlamaya çalışın.

Nasıl oynanır

Harfi seçmek için farenin sol düğmesini kullanın ve düğmeyi basılı tutarak fareyi kelimelere bağlamak için diğer harflere doğru hareket ettirin. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine parmağınızla ekrana dokunun ve parmağınızı basılı tutarak harfler oluşturun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Words Swipe? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kelime arama oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.