Wordscapes

Wordscapes dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kelime arama oyunları!

Eniyioyunlar.com üzerinde Wordscapes oynadığınızda, güzel arka planlara sahip rahatlatıcı bir oyunda harfleri birbirine bağlayın. Wordscapes seviyeleri size eğlenceli bir bulmaca deneyimi sunar, ancak birkaç tur Wordscapes oynadıktan sonra daha sakin olabileceğinizi de göreceksiniz. Seviyelere eşlik eden muhteşem arka planlarla, harfleri bağlama ve kelimeler oluşturma zorluğunu kabul etmek bir zevk olacak. Wordscapes oyununda puan almak ve ilerlemek için ekranın alt kısmında bulunan harfleri kelime oluşturacak şekilde birbirine bağlamanız gerekecek. Bunu yapmayı başarırsanız, o kelime ekranın üst kısmından ızgarada görünecektir. Bir sonraki seviyeye geçmek için ekranın üst kısmındaki ızgaranın kelimelerle doldurulması gerekecek.

Oyun, ızgarayı doldurmak için tüm olası kombinasyonları bulmak için bağlamanız gereken yalnızca üç harfle başlar, ancak sonraki seviyeler size daha fazla harf verecektir. Birleştirilecek daha fazla harfle, zorluk yavaş yavaş artacaktır, ancak üç harfin de kolay bir iş olacağını düşünmeyin. Şans eseri, takılıp kalsanız bile, her türlü etkileyici manzaraya hayran kalacaksınız. Ve gerçekten takılırsanız, size bir ipucu verecek olan ampul simgesine basabilir veya dokunabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, çünkü bu ipucu seçeneğini her kullandığınızda biraz jeton harcamanız gerekir ve bu jetonlar tamamladığınız her başarılı seviyeden sonra verilir. Wordscapes kontrollerini öğrenmesi kolaydır ve ister bir bilgisayardan oynuyor olun ve fareyi kullanıyor olun, ister bir mobil cihazdan oynuyor olun ve ekrana dokunmanız gerekiyor, etkileşim kurduğunuzu göreceksiniz. oyun bir esinti.

Eniyioyunlar.com üzerinde Wordscapes oynadığınızda kelimeleri bulun ve harfleri birbirine bağlayın.

Nasıl oynanır

Harfi seçmek için farenin sol düğmesine basın ve düğmeyi basılı tutarak imleci harflerin üzerinde hareket ettirerek sözcükler oluşturun. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekrana dokunun ve bunun yerine parmağınızı ekranda sürükleyin.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Wordscapes? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kelime arama oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.