Assassin's Creed Freerunners

Assassin's Creed Freerunners dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin koşu oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde eğlenceli ve akrobatik bir oyunda birinci olmak için koşun ve Assassin's Creed Freerunners sitesinde zıplayın, tırmanın ve engellerden kaçın. Ve yalnızca seviye düzenleriyle rekabet etmek zorunda olmadığınız ve atlamalarınızı yalnızca doğru anlarda yaptığınızdan emin olmanız gerekmediği için, Assassin's Creed Freerunners oyununda ayrıca her yerden çeşitli oyuncularla mücadele etmeniz gerekir. Dünya. Ekranda her bir rakibinizi görmeniz ve bitiş çizgisini geçmek için koşuşturmanız gerilimi artırıyor.

Assassin's Creed Freerunners karakterleri, klasik Ubisoft serisi Assassin's Creed'i oynamış kişilere tanıdık gelebilir ve bu oyunda yapabileceğiniz akrobasi, size yukarıda bahsedilen efsanevi seride yapabileceğiniz hava hareketlerini kesinlikle hatırlatacaktır. . Ancak Assassin's Creed Freerunners oyununda, zıplamalarınızı dikkatli bir şekilde zamanlamanız ve çevreyi kendi avantajınıza kullanmanız gerekir ve diğer rakiplere saldıramazsınız. Bu, tamamen karakterinizin hareketine ve hızına odaklanmanızı sağlar. Ve tamamen odaklanmanız gerekecek, çünkü önünüzde birçok tehlike var, ancak bazen en çok zamanı yanlış zamanda atladığınız veya kancadan doğru zamanda atlamadığınız için kaybedersiniz.

Ancak Assassin's Creed Freerunners oyununda tek amacınız kazanmak değil, ayrıca sahne boyunca jeton kazanabilirsiniz ve bunları daha sonra bu eşsiz evrenden her türden karakterin kilidini açmak için kullanabilirsiniz. Bu karakterler, farklı tarzlara ve kıyafetlere sahip olmanın yanı sıra daha hızlı koşabilmeleri veya hızlanabilmeleri gibi farklı özelliklere de sahiptir. Kasalarınızı gerçekten altın paralarla doldurma seçeneğine sahip olduğunuz her seviyenin sonunda çok sayıda madeni para için dalmaya hazır olun.

Eniyioyunlar.com üzerinde Assassin's Creed Freerunners oynarken ikonik Assassin's Creed serisinden karakterlerle eğlenceli bir koşuya çıkın.

Nasıl oynanır

PC'den oynuyorsanız, atlamak için sol fare düğmesine basın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, atlamak için ekrana dokunun.

Ubisoft serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Tom Clancy's Shootout
 2. Idle Miner Space Rush
 3. Rabbids Volcano Panic
 4. Stack
 5. For Honor Warriors io
 6. All-Star Blast!
 7. Might & Magic Armies
 8. Balls Race
 9. Bubbles & Hungry Dragon
 10. Brawlhalla Grand Slam
 11. TrackMania Blitz
 12. Rabbids Wild Race
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Assassin's Creed Freerunners? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için koşu oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.