Brawlhalla Grand Slam

Brawlhalla Grand Slam dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin dövüş oyunları!

Brawlhalla Grand Slam oynarken arenaya adım atın ve Eniyioyunlar.com üzerindeki yoğun çok oyunculu maçlarda tüm azılı savaşçıları yenin. Bu savaş alanının benzersiz kuralları, Brawlhalla Grand Slam oyununda dikey arenayı kendi avantajınıza kullanarak diğer oyunculara karşı üstünlük sağlamanızdır. Kazanmak için diğer rakiplere çarpmalısınız ve bunu kesin hareketler kullanarak, platformdan platforma atlayarak ve gökyüzünü dolduran sürekli düşman ateşinden kaçarak yaparsınız.

Brawlhalla Grand Slam, zevkinize en uygun karakteri seçmenizi sağlar ve jeton kazanarak bu eşsiz ve eğlenceli listedeki 42 karakterin her birinin kilidini açabilirsiniz. Her birinin benzersiz bir tarzı var ve sert görünüyorlar ve tüm silahları rakiplerinin kalbine korku salıyor. Ayrıca çevrimiçi bir küresel liderlik tablosuyla, dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı ne kadar başarılı olduğunuzu görebilirsiniz. Brawlhalla Grand Slam oyununun gösterişli grafikleri oyunun hızına gerçekten uyuyor ve müzik aksiyonu çok iyi tamamlıyor. Bu karışım, silahınızı her salladığınızda sürprizlerle dolu, aksiyon dolu bir deneyim sunuyor. Silahlardan bahsetmişken, Brawlhalla Grand Slam oyununda farklı silah sınıfları vardır ve bu nedenle siz çekiç kullanan karakterlere sahipsiniz, diğerlerinin mızrakları veya baltaları var ve bunlar farklı şekillerde saldırıyor.

Ne kadar iyi yaparsanız, o kadar çok jeton toplayabilirsiniz, bu paraları kullanarak farklı karakterlerin ve onlar için farklı kıyafetlerin kilidini açabilirsiniz, her biri onlara yeni bir görünüm verir.

Eniyioyunlar.com üzerinde oynarken, Brawlhalla Grand Slam dikey arenasında rakiplerinizi yenin.

Nasıl oynanır

Platformlardan atlamak için sol fare düğmesini kullanın ve havadayken silahınızı sallamak için farenin sol düğmesine basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Ubisoft serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Tom Clancy's Shootout
 2. Idle Miner Space Rush
 3. Rabbids Volcano Panic
 4. Stack
 5. For Honor Warriors io
 6. All-Star Blast!
 7. Might & Magic Armies
 8. Balls Race
 9. Bubbles & Hungry Dragon
 10. Assassin's Creed Freerunners
 11. TrackMania Blitz
 12. Rabbids Wild Race
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Brawlhalla Grand Slam? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için dövüş oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.