Might & Magic Armies

Might & Magic Armies dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin .io oyunları!

Ordunu topla ve Might & Magic Armies'in tehlikeli topraklarında hayatta kal. Efsanevi Might and Magic serisine aşina iseniz, stratejinin de bu çevrimiçi oyunun bir parçası olmasını bekleyebilirsiniz, ancak Might & Magic Armies'teki deneyim, normalde yukarıda belirtilen popüler seriden bekleyebileceğinizden çok daha damıtılmıştır. Might & Magic Armies oyununda uçsuz bucaksız haritalarda keşif yapmak ve yenilecek kaynaklar, hazineler ve düşmanlar aramak yerine, asıl amacınız karaya dağılmış birlikleri kendi bayrağınız altında toplamak ve mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmaktır. Tabii ki, bu göründüğü kadar kolay olmayabilir, çünkü diğer oyunculara karşı da oynuyorsunuz ve harita genelinde zorlu düellolara girmeniz gerekecek.

Might & Magic Armies haritasının tamamında, ekranda dolup taşan birimlerin miğferlerini veya hazine sandıklarını göreceksiniz. Bunların yakınında kısa bir süre kalırsanız, bu birimler gelip size katılacaktır. Ordunuz ne kadar büyükse, bu birimleri bir araya getiren çemberin yarıçapı da o kadar büyük olur. Ancak bir düşman ordusuna yeterince yaklaştığınızda, iki ordunuz birbirine saldırmaya başlayacak. Bu bir kez başladığında, bir savaştan bekleyeceğiniz gibi, işler oldukça hızlı bir şekilde karışır. Yenilginin yakın olduğunu görürseniz, yine de kaçma seçeneğiniz vardır. Sadece bunu yaparken dikkatli olun, canınız için çılgınca koştuğunuzda ordunuzun bir bölümünü kaybedeceksiniz.

Eniyioyunlar.com üzerinde oynarken büyük bir ordu toplayın ve tehlikeli Might & Magic Armies haritasında hayatta kalın.

Nasıl oynanır

Ordunuzu hareket ettirmek için farenin sol düğmesini veya ok tuşlarını kullanın ve hızlı bir destek için Space tuşuna basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekrana taşımak istediğiniz yönde dokunun ve anlık bir hız artışı elde etmek için artırma düğmesine basın.

Ubisoft serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Tom Clancy's Shootout
 2. Idle Miner Space Rush
 3. Rabbids Volcano Panic
 4. Stack
 5. For Honor Warriors io
 6. All-Star Blast!
 7. Balls Race
 8. Bubbles & Hungry Dragon
 9. Assassin's Creed Freerunners
 10. Brawlhalla Grand Slam
 11. TrackMania Blitz
 12. Rabbids Wild Race
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Might & Magic Armies? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için .io oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.