All-Star Blast!

All-Star Blast! dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin .io oyunları!

Eniyioyunlar.com üzerinde All-Star Blast! oynarken Atom Bombacısı'nın klasik deneyimlerinden bazılarını yeniden yaşayın ve diğer oyunculara karşı hayatta kalın ve gerçekten patlayıcı aksiyonun tadını çıkarın. All-Star Blast! savaş alanında hayatta kalmak için bombalar yerleştirmeli ve onların patlamalarından kaçmalısınız. Ayrıca ortamdaki yok edilebilir blokların arkasına gizlenmiş her türlü faydalı yükseltmeyi de kazanabilirsiniz. Bunlar, kalıcı ekstra hız kazanmaktan birden fazla bomba yerleştirme yeteneğine sahip olmaya kadar uzanır. Her şeyden önce, All-Star Blast! bir strateji ve refleks oyunudur ve yalnızca en yetenekli oyuncular hayatta kalabilir.

Oyun devi Ubisoft'un popüler serilerinin hayranıysanız, All-Star Blast!'in bu efsanevi dünyalardan her türden eğlenceli karakteri içerdiğini bilmek sizi memnun edecektir. Ancak All-Star Blast!'de keyfini çıkarabileceğiniz başka mini oyunlar da var ve siz ve diğer insanlar bu deneyimden sayısız saatlerce eğlenebilirsiniz.

All-Star Blast! oynarken diğer oyunculara katılın ve Eniyioyunlar.com sitesinde bazı klasik atari deneyimlerinin keyfini çıkarın.

Nasıl oynanır

Hareket etmek için ok tuşlarını kullanın ve bir bomba yerleştirmek için Boşluk tuşuna basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekrana hareket etmek istediğiniz yere dokunun ve o konuma bir bomba bırakmak için bomba tuşuna dokunun.

Ubisoft serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Tom Clancy's Shootout
 2. Idle Miner Space Rush
 3. Rabbids Volcano Panic
 4. Stack
 5. For Honor Warriors io
 6. Might & Magic Armies
 7. Balls Race
 8. Bubbles & Hungry Dragon
 9. Assassin's Creed Freerunners
 10. Brawlhalla Grand Slam
 11. TrackMania Blitz
 12. Rabbids Wild Race
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Benzer oyunlar:

Beğedin mi All-Star Blast!? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için .io oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.