Papa's Bakeria

Papa's Bakeria dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin papa oyunları!

Bazı eski klasik Flash oyunlarını özlediyseniz, Eniyioyunlar.com tam aradığınız şeye sahiptir. Öykünmenin gücü sayesinde, güçlü bir Flash emülatörü olan Ruffle sayesinde en sevdiğiniz Flash oyunlarından bazılarının keyfini doğrudan tarayıcınızdan çıkarabilirsiniz. Papa'nın restoranlarından birine bir kez daha adım atın ve her türden lezzetli yiyecekleri yaratın. Bildiğiniz ve sevdiğiniz oyun tarzıyla Papa's Bakeria, harika yiyecekleri özenle pişirmeniz ve tüm müşterilerinizi memnun bırakmanız için sizi bir kez daha zorlayacak.

Papa's Bakeria'de yeni işe alınan biri olmak heyecan verici bir yolculuktur, ancak ağız sulandıran turtaların tüm pişirme sürecinden siz sorumlu olduğunuz için size tonlarca sorumluluk da getiren bir yolculuktur. Bu turtaları müşterilerinizin tam özelliklerine göre hazırlamak için farklı yiyecek istasyonları arasında geçiş yapmanız gerekecek. Hepsi her türlü farklı sos ve malzemeyi isteyebilir. Ve sadece bu da değil, aynı zamanda bu malzemeleri farklı noktalara yerleştirmeniz için size meydan okuyabilirler. Turta pişirmek oldukça karmaşık bir iştir ve müşterileriniz Papa's Bakeria içinde çalışan birinden en iyisini bekler.

Bu yemek şaheserlerini yaratmada ne kadar iyi olursanız, kapınızdan içeri giren insanlar o kadar memnun olacaktır. İyi bir şef olduğunuzu bilmenin yanı sıra, yeterince iyi bir iş çıkarırsanız, müşterileriniz size cömert bahşişler bırakabilir. Bahşiş bırakmak sadece kazancınızı artırmakla kalmaz, aynı zamanda mükemmel performansa sahip olmak sizi Foodini'nin eğlenceli bir burger istifleme oyunu oynayabileceğiniz günlük Mini Game Show'una bilet kazanmaya bir adım daha yaklaştırabilir. Burada kazanabileceğiniz ödüller, restoranınızı dekore etmenize ve benzersiz kılmanıza yardımcı olacaktır.

Eniyioyunlar.com sitesinde Papa's Bakeria oynadığınızda bir kez daha lezzetli yiyecekler yaratın.

Nasıl oynanır

Farklı oyun öğelerini seçmek için farenin sol düğmesini kullanın.

Papa's serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Papa's Freezeria
 2. Papa's Cupcakeria
 3. Papa's Scooperia
 4. Papa's Taco Mia
 5. Papa's Pancakeria
 6. Papa's Pastaria
 7. Papa's Donuteria
 8. Papa's Wingeria
 9. Papa's Sushiria
 10. Papa's Cheeseria
 11. Papa's Hot Doggeria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Papa's Bakeria? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için papa oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir