Papa's Wingeria

Papa's Wingeria dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin papa oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde Papa's Wingeria oynadığınızda Starlight City'nin yıldızı olun! Tarayıcıda kullanıma ara verildikten sonra, ünlü Papa'nın oyunları Eniyioyunlar.com sitesinde oynanabilir. Bildiğiniz ve sevdiğiniz oynanış ile bu restoranlara dönüş yolculuğunuz bir kez daha keyifli olacak ve ağzınızı sulandıracak.

Önlüğünüzü hazırlayın ve Papa's Wingeria oyununda fritözleri çalıştırarak, ağız sulandıran soslara lezzetli tavuk kanatları atarak ve menünüze diğer lezzetli etleri ekleyerek eğlenin. Her tatille birlikte gelen tüm bu şenlikli tarafları ve dipleri de unutmayalım! Sunumun kilit noktası olduğu için, bu şaheserlere dişlerini geçirmek için sabırsızlanan müşteriler için tabakları olabildiğince hoş bir şekilde düzenleyerek gerçek bir mutfak sanatçısı olma şansına sahip olacaksınız.

Her müşteri farklı bir yemeğe ihtiyaç duyar ve her yemeği onların özelliklerine göre özenle hazırladığınızdan emin olmak sizin işinizdir. Her gün farklı soslarla tatlandırılan tavuk kanatlarını kızartın ya da malzemeleri karıştırarak diğer etleri de ekleyin; Bu kızarmış favorileri, telif haklarına bile layık sunum için kenarlar ve soslarla birleştirin. Saatlerce oynanabilen Papa's Wingeria, mutfakta vakit geçirmekten hoşlanan veya sadece eğlenceli bir oyun oynamak isteyen herkes için harika bir seçim.

Oynarken, tabaklarınızı süslemek için her türlü yeni malzemenin kilidini açarsınız. Ve restoranınız, lezzetli yemeklerinizi yemek için sabırsızlanan, her türden farklı palete sahip yeni müşteriler görecek. Yeni malzemelere ve yemeklere sahip olmak, karmaşıklık seviyesini yükseltir, ancak aynı zamanda ekstra zorluğun, Papa's Wingeria'de her şeyi sürekli eğlenceli tutması anlamına gelir. Ve her günün sonunda kazancınızı saydığınızda her zaman tatmin edicidir. Kazancınız ve bahşişleriniz, hazırladığınız her öğün müşterileriniz tarafından puanlandıkça ve puanlarına göre bahşişleriniz artar veya azalır. Ayrıca her günün sonunda Foodini'nin günlük Mini Game Show'una adım attığınızda bir bonus mini oyun da oynayabilirsiniz.

Eniyioyunlar.com sitesinde oynarken bir kez daha Papa's Wingeria'ya adım atın ve öykünme harikasıyla, özellikle de Ruffle emülatörüyle sunulan bu klasik Flash oyunun keyfini çıkarın.

Nasıl oynanır

Oyunun öğeleriyle etkileşime geçmek için fareyi kullanın. Bulaşıkları hazırlamak için talimatları dikkatlice izleyin. Oyunda öğeleri seçmek için farenin sol düğmesine basın.

Papa's serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Papa's Freezeria
 2. Papa's Cupcakeria
 3. Papa's Scooperia
 4. Papa's Taco Mia
 5. Papa's Pancakeria
 6. Papa's Pastaria
 7. Papa's Donuteria
 8. Papa's Bakeria
 9. Papa's Sushiria
 10. Papa's Cheeseria
 11. Papa's Hot Doggeria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Papa's Wingeria? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için papa oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir