Papa's Freezeria

Papa's Freezeria dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin papa oyunları!

Yazın koşuşturmacasının Papa's Freezeria'da canlandığı Eniyioyunlar.com'da Calypso Adası'nın güneşle öpülmüş kıyıları bir kez daha parlıyor! Ekibin en yeni üyesi olarak kendinizi okyanus kıyısındaki bir dondurma cennetinde bulacaksınız, Papa Louie'nin sürekli büyüyen müşteri lejyonunun doyumsuz isteklerine hitap edeceksiniz. Rahat yaz işiniz, dondurmanın, karıştırılabilir şekerlerin, şurupların ve o mükemmel yaz keyfi için mükemmel vişnenin lezzetiyle dolup taşan karşı konulmaz Dondurucu dondurmaları hazırlama dünyasına daldığınızda heyecan verici bir hal alıyor. Bu oyunları popüler hale getiren tanıdık zaman yönetiminin ve uygulamalı oynanışın keyfini çıkarın; artık Papa's Freezeria'de leziz dondurulmuş ikramlar hazırlamak için özel olarak tasarlanmış heyecan verici değişikliklerle dolu. Yeni müşteriler mağazanıza akın ederken, dondurma kaplarına hızlı bir şekilde dondurma ve şekerlemeler eklerken, blenderlerin çalışmasını denetlerken ve başyapıtı canlı izleyicilerinize sunmadan önce her yaratımı bir sos ve şurup senfonisi ile ustalıkla süslerken, gözünüz hareketli lobide olsun. ve eklektik müşteri.

Papa's Freezeria'da yeni deneyimlerle dolu bir kasırgaya kendinizi hazırlayın. Düzinelerce müşteriyle karşılaşın ve kilidi açılabilen malzemelerin sayısına hayran kalın, donmuş karışımlarınıza ekstra dozda yaratıcılık katın. Penny veya Alberto gibi karakterlerin yerine geçin ve Calypso Adası'nda en lezzetli dondurmaları yarattığınızdan emin olun. Her yeni gün, her biri farklı gereksinimleri olan yeni müşteriler getirebilir ve bu size yeni malzemelerle de tanışabilir. Ancak endişelenmeyin, temel bilgileri öğrendikten sonra bunları oluşturmak çocuk oyuncağı olacak.

Her dondurulmuş eserin bir başyapıt olduğu ve her anın yaz neşesinin bir kutlaması olduğu Eniyioyunlar.com'da Papa's Freezeria'nin harika ve canlı dünyasına dalın!

Nasıl oynanır

Malzemeleri seçmek ve tüm pişirme istasyonlarıyla etkileşime geçmek için farenin sol düğmesini kullanın.

Papa's serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Papa's Cupcakeria
 2. Papa's Scooperia
 3. Papa's Taco Mia
 4. Papa's Pancakeria
 5. Papa's Pastaria
 6. Papa's Donuteria
 7. Papa's Bakeria
 8. Papa's Wingeria
 9. Papa's Sushiria
 10. Papa's Cheeseria
 11. Papa's Hot Doggeria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Papa's Freezeria? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için papa oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir