Papa's Pancakeria

Papa's Pancakeria dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin papa oyunları!

Papa'nın restoranları internette ünlüdür ve özellikle Flash çağında pek çok oyuncuya yemek pişirme keyfi getirmiştir. Babam kısa bir ara vermiş olsa da, öykünmenin ve Ruffle'ın gücü sayesinde bu klasik Flash oyunları Eniyioyunlar.com sitesinde tekrar oynayabilirsiniz.

Böyle bir restoran, tatlı düşkünü olan ve ara sıra tatlı seven oyuncuları kesinlikle memnun edecek bir restorandır. Papa's Pancakeria oyununda lezzetli pankek yapma sanatında ustalaşmalısınız. Pişirme istasyonlarını devralın ve tüm aç müşterileriniz için krep hazırlarken ellerinizi hamurla kaplamaya hazır olun. Ve Papa's Pancakeria'de yemek pişirmenin yanı sıra siparişleri almanız da gerekiyor, yani bu gerçekten sabrınızın ve yönetim becerilerinizin bir testi. Bir müşteriye ne kadar hızlı hizmet verirseniz, alacağınız bahşişler o kadar büyük olur. Ve büyük bir bahşiş size Foodini'nin kısa bir oyun oynamak zorunda kalacağınız Mini Game Show'u için ekstra bilet kazandıracak. Burada kazanırsanız, özelleştirebileceğiniz ve restorana daha fazla kişilik katabileceğiniz ekstra ıvır zıvır kazanırsınız.

Her müşteri yeni bir zorluktur ve genellikle kendilerine özgü tercihleri vardır. Bu tercihleri dikkate almak, müşterilerinizin Papa's Pancakeria oyunundan mutlu ayrılmasını sağlar. Ve mutlu müşteriler yerinizi önerecek ve bu nedenle genellikle her gün yeni bir müşteri geliyor. Hatta bazı günler lezzetli tatlınızı hazırlamanız için size yeni malzemeler getirir, bu yüzden yeni günün size getirdiklerine uyum sağlamaya hazır olun.

Eniyioyunlar.com sitesinde Papa's Pancakeria oynarken enfes pankekler yapmaya hazır olun.

Nasıl oynanır

Pişirme istasyonları ve oyun ile etkileşime geçmek için farenin sol düğmesini kullanın.

Papa's serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Papa's Freezeria
 2. Papa's Cupcakeria
 3. Papa's Scooperia
 4. Papa's Taco Mia
 5. Papa's Pastaria
 6. Papa's Donuteria
 7. Papa's Bakeria
 8. Papa's Wingeria
 9. Papa's Sushiria
 10. Papa's Cheeseria
 11. Papa's Hot Doggeria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Papa's Pancakeria? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için papa oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir