Papa's Hot Doggeria

Papa's Hot Doggeria dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin papa oyunları!

Sonunda ızgarayı ısıtmanın ve Griller Stadyumu'nda lezzetli sosisli sandviç servis etmenin zamanı geldi! Eniyioyunlar.com üzerinde Papa's Hot Doggeria oynarken her türden aç hayran için çeşitli mevsimlik spesiyaliteler hazırlarken çoklu görev becerilerinizi test edeceğiniz Papa Louie'nin ünlü standının sorumluluğunu üstlenin. Taze patlamış mısır patlatmaktan ve tam isabet eden içecekleri dökmeye kadar, bu macera kesinlikle herkesin kısa sürede lezzeti kutlamasını sağlayacak. Sürekli değişen mevsimler yeni çörekler, garnitürler ve içecekler getiriyor, bu yüzden bol bol tatil lezzetleriyle çıldırın ve bu dönemleri yeni tatil sosisli sandviçleriyle kutlayın!

Papa's Hot Doggeria oyununda, bu sevilen serideki diğer tüm oyunlar gibi, elleriniz çoklu görevlerle dolu olacak. Etin ve çöreklerin hazırlanmasından doğru sosların ve içeceklerin seçilmesine kadar, Papa's Hot Doggeria'deki her vardiya tam odaklanmanızı gerektiren bir vardiyadır. Özellikle de her müşterinin yemeklerini hazırlama şeklinize göre nihai bir değerlendirmesi olduğu gerçeğini hesaba katarsanız. Derecelendirmeleri ne kadar yüksek olursa, ipuçlarınız o kadar iyi olur. Ve günün sonunda, ne kadar para kazandığınızı gördüğünüzde bir tatmin duygusu yaşayacaksınız. Ancak Foodini'nin günlük Mini Game Show'unda kısa bir mini oyuna da katılabileceğiniz için, her günün sonunda sabırsızlıkla bekleyeceğiniz tek şey bu değil. Papa's Hot Doggeria oyununda bu oyun bir beyzbol temasına sahip. Ne de olsa sosisli sandviç standınız bir stadyumda olduğundan spor temasını oldukça iyi koruyor.

Öykünmenin gücü ve harika Ruffle öykünücüsü sayesinde Eniyioyunlar.com sitesinde Papa'nın Louie restoranına tekrar adım atın. Bu restoranlar bir süreliğine kapalı olsa da artık Eniyioyunlar.com sitesinde Papa's Hot Doggeria oyununu tekrar oynayabilirsiniz. O halde biraz sosisli sandviç hazırlamaya ve eğlenmeye hazırlanın!

Nasıl oynanır

Çeşitli oyun öğelerine tıklamak için farenin sol düğmesini kullanın ve restoranda gezinmek için fareyi kullanın.

Papa's serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Papa's Freezeria
 2. Papa's Cupcakeria
 3. Papa's Scooperia
 4. Papa's Taco Mia
 5. Papa's Pancakeria
 6. Papa's Pastaria
 7. Papa's Donuteria
 8. Papa's Bakeria
 9. Papa's Wingeria
 10. Papa's Sushiria
 11. Papa's Cheeseria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Papa's Hot Doggeria? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için papa oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir