Papa's Scooperia

Papa's Scooperia dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin papa oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde daha fazla donmuş lezzet için can atmanızı sağlayacak en üst düzey dondurma fantezisi Papa's Scooperia'e hoş geldiniz! Enfes dondurmalar, iştah kabartan külahlar ve damaklarınızı şenlendirecek enfes tatlılar eşliğinde lezzetli bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. Papa's Scooperia oyununda, tomurcuklanan bir dondurma uzmanının yerini alacak ve en sevdikleri donmuş ikramların tadını çıkarmaya can atan çok çeşitli müşterilere hizmet vereceksiniz. Klasik vanilya girdaplarından ağız sulandıran soslarla üst üste yığılmış abartılı kreasyonlara kadar, Eniyioyunlar.com sitesinde yaratıcılığınızı ortaya çıkarma ve her müşterinin dondurma hayallerini gerçekleştirme şansınız var.

Ama hepsi bu değil! Her günün sonunda, beyninizi teste tabi tutacak heyecan verici bir hafıza mini oyunu ile gevşeyebilirsiniz. Yüksek bir puan almayı başarırsanız ve çok puan alırsanız, bir karakterin belirli bir kıyafeti giydiği bir oyun oynamak için bilet kazanırsınız ve giydiği tüm eşyaları hatırlamanız gerekir. Bu dondurmaları içermese de, her müşterinin siparişini hatırlamanız gerektiğinde keskin bir hafızaya sahip olmak çok önemlidir.

Oyunda ilerledikçe, dondurma kreasyonlarınızı yeni zirvelere taşımak için çok sayıda heyecan verici malzemenin ve cezbedici tatların kilidini açacaksınız. Tatlı çikolatalardan sulu meyvelere ve aradaki her şeye, olasılıklar sonsuzdur. Müşterilerinizin daha fazlası için geri gelmesini sağlayacak benzersiz kombinasyonlar oluşturmak için deney yapın, karıştırın ve eşleştirin. Hem müdavimleri hem de yeni gelenleri aynı şekilde büyüleyecek davetkar bir ortam yaratarak Scooperia'nızı şık dekorasyonlar ve canlı temalarla süslemeyi unutmayın. Her memnun müşteriyle itibarınız artacak ve Papa's Scooperia büyüsünü deneyimlemek için daha da fazla dondurma tutkunu çekeceksiniz.

Papa's Scooperia'in büyüsüne kapılın ve Papa's Scooperia üzerinde dondurma kreasyonlarının ustası olun. Eğlenceye katılın, kepçe almaya başlayın ve bu sanal dondurma salonunu, her seferinde bir kremalı kepçe ile hayallerin gerçekleştiği bir yer yapın! Peki, ne bekliyorsun? Kepçenizi kapın, önlüğünüzü giyin ve Papa's Scooperia'in heyecan verici dünyasına dalın. Karşı konulamaz ikramları, keyifli meydan okumaları ve iç açıcı atmosferiyle bu oyun sizi eğlendirecek, gülümsetecek ve bir kaşık donmuş mutluluk için can atacaksınız!

Nasıl oynanır

Pişirme istasyonu, sipariş bileti, malzemeler gibi oyundaki öğeleri seçmek ve restoranınızdaki çeşitli mutfak gereçlerini değiştirmek için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Papa's serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Papa's Freezeria
 2. Papa's Cupcakeria
 3. Papa's Taco Mia
 4. Papa's Pancakeria
 5. Papa's Pastaria
 6. Papa's Donuteria
 7. Papa's Bakeria
 8. Papa's Wingeria
 9. Papa's Sushiria
 10. Papa's Cheeseria
 11. Papa's Hot Doggeria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Papa's Scooperia? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için papa oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.