Papa's Taco Mia

Papa's Taco Mia dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin papa oyunları!

Tacoları ve klasik Flash oyunları seviyorsanız, Eniyioyunlar.com size göre bir oyuna sahip! Papa's Taco Mia'de şehirdeki en iyi tacoları yapan bir restoranın sorumluluğunu alıyorsunuz ve tüm müşterilerin memnun ayrılmasını sağlamak size bağlı. Ve merak ediyorsanız, evet, müşterinin siparişini almaktan, eti pişirmeye ve istediği malzemeleri eklemeye kadar her şeyi yapmanız gerekiyor. Bu ilk başta basit başlar, ancak kısa süre sonra mükemmel taco'larınızın haberi şehrin her yerine yayılacak ve restoranınıza gelen çok sayıda müşteriniz olacak ve tüm farklı siparişleri zamanında yönetmeyi öğrenmeniz gerekecek. biçim. Ve siparişleri veya malzemeleri karıştırmadığınızdan emin olun çünkü memnun olmayan bir müşteri, daha düşük bir bahşiş alacağınız anlamına gelir.

Papa's Taco Mia, bir Flash oyunu olduğu için bir süre oynanamadı. Neyse ki, Ruffle aracılığıyla yapılan öykünme sayesinde Eniyioyunlar.com sitesinde bu lezzetli deneyimi bir kez daha deneyimleyeceksiniz. Ve tıpkı hatırladığınız gibi, Papa's Taco Mia için her yeni gün yeni zorluklar getiriyor. Yakında mutfağınıza yeni malzemeler gelecek ve bu size yeni müşteriler de kazandıracak. Her türlü ilginç taco tarifini uyarlamanız ve sunmanız gerekecek. Ve kim bilir? Belki evde kendi tacolarınızı yapmak için ilham alırsınız! Papa's Taco Mia, bu iştah açıcı yemeğin nasıl hazırlanacağına dair oldukça ayrıntılı adım adım talimatlara sahiptir ve oldukça lezzetli bazı tacolar için iyi bir temel oluşturabilir.

Eniyioyunlar.com'de oynarken Papa's Taco Mia'e bir kez daha adım atın ve lezzetli tacolar pişirmeye hazırlanın!

Nasıl oynanır

Oyunla etkileşime geçmek için fareyi kullanın: pişirme istasyonlarının ve malzemelerin seçilmesinden her şey fareyle yapılır.

Papa's serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Papa's Freezeria
 2. Papa's Cupcakeria
 3. Papa's Scooperia
 4. Papa's Pancakeria
 5. Papa's Pastaria
 6. Papa's Donuteria
 7. Papa's Bakeria
 8. Papa's Wingeria
 9. Papa's Sushiria
 10. Papa's Cheeseria
 11. Papa's Hot Doggeria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Papa's Taco Mia? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için papa oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.