Papa's Pastaria

Papa's Pastaria dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin papa oyunları!

Makarnayı seviyorsanız ve klasik bir Flash oyununu tekrar oynamak istiyorsanız, Eniyioyunlar.com size heyecan verici bir oyun sunuyor: şehrin en iyi makarna restoranına sahip olma arzusunda Papa'ya katılın ve Eniyioyunlar.com üzerinde Papa's Pastaria oynayın. Kısa bir aradan sonra, Ruffle gibi güçlü öykünücüler sayesinde her türden Flash oyunu bir kez daha doğrudan tarayıcınızdan oynanabilir ve Eniyioyunlar.com, keyfini çıkarabilmeniz için size bu oyunlardan olabildiğince fazlasını getirmek için elinden gelenin en iyisini yapıyor. onları bir kez daha

Papa's Pastaria, insanlara sayısız saatlerce eğlence getiren bir oyundur ve şimdi onu oynamaya başlayabilir ve yeni işe alınan bir çalışanın yerine geçtiğinizde bir makarna işletmesini yönetmenin ne kadar eğlenceli olabileceğini kendiniz görebilirsiniz. {oyun Adı}. Diğer tüm Papa oyunları gibi (Eniyioyunlar.com sitesinde de oynayabilirsiniz), Papa's Pastaria oyununda da yönetmeniz gereken birden fazla göreviniz var, özellikle de müşterilerinizi mutlu etmek istiyorsanız. Ve müşterilerinizi mutlu etmek, yalnızca vardiyanızın sonunda daha büyük bahşişler almanız ve daha fazla paranız olması anlamına gelmez, aynı zamanda günün sonunda özel bir mini oyun oynamanıza izin verebilirler. Papa's Pastaria oyununda, makarnanın aslen İtalya'dan geldiğini düşünürsek, anında İtalya'yı düşünmenize neden olan bir mini oyunu var ve Foodini'nin Papa's Pastaria mini oyununda bir gondolun kontrolünü ele geçiriyorsunuz ve kanal boyunca makarna toplamanız gerekiyor. tüm bunlar yolunuza çıkan köftelerden kaçınırken. Tüm makarnayı toplarsan, yemeğini süslemek için harika bir biblo alırsın. Biraz kişiselleştirme, mekanınızı kendi benzersiz makarna restoranınız gibi hissettirebilir.

Aslında lezzetli makarna yapmak birden fazla adımı içerir ve önce doğru makarna türünü seçmeniz, müşterinin istediği şeyle tatlandırmanız ve tüm bunları yaparken mükemmel yemeği elde etmek için gereken zamanlama ve karıştırmaları hesaba katmanız gerekir. Somun ekmeği eklediğinizden emin olun ve işte! Her müşterinin kendi tercihleri vardır, bu yüzden yemeklerini hazırlarken bunları dikkate aldığınızdan emin olun. Ayrıca, özellikle yerinize giderek daha fazla müşteri getirdiğinizde, hız da bir faktördür. Günler geçtikçe, makarna yapma becerilerinizle ilgili haberler herkes tarafından biliniyor, bu nedenle çok daha fazla insanın işletmenizi kontrol etmesini bekleyebilirsiniz. Ayrıca yeni müşteriler, yeni tarifler öğrenmeniz ve yeni malzemelerle başa çıkmayı öğrenmeniz gerektiği anlamına gelir; bu nedenle, Papa's Pastaria oyununda ilerledikçe işler daha da zorlaşsa da, aynı zamanda her şeyi taze tutarlar.

Ruffle ve öykünme sayesinde Eniyioyunlar.com üzerinde bir kez daha eğlenceli bir yönetim oyunu oynayın ve Papa's Pastaria oynarken bir kez daha önlüğü alın.

Nasıl oynanır

Oyunun öğelerini seçmek ve farklı pişirme istasyonlarıyla etkileşim kurmak için farenin sol düğmesini kullanın.

Papa's serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Papa's Freezeria
 2. Papa's Cupcakeria
 3. Papa's Scooperia
 4. Papa's Taco Mia
 5. Papa's Pancakeria
 6. Papa's Donuteria
 7. Papa's Bakeria
 8. Papa's Wingeria
 9. Papa's Sushiria
 10. Papa's Cheeseria
 11. Papa's Hot Doggeria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Papa's Pastaria? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için papa oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir