Papa's Cheeseria

Papa's Cheeseria dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin papa oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde klasik bir Flash oyunu tekrar oynayarak sandviçlerin ustası olmaya hazırlanın! Öykünmenin gücü ve Ruffle öykünücüsü sayesinde Papa'nın ünlü restoranlarından birine adım atın ve Eniyioyunlar.com sitesinde kalmanızın keyfini çıkarın. Papa's Cheeseria oyununda ağız sulandıran bir menüyle karşı karşıyasınız, bakalım en titiz müşterileri bile tatmin edebilecek misiniz. Harika bir dizi ekmek, sos ve oyunun adı herhangi bir ipucu ise, bol miktarda peynir arasından seçim yapın, ardından bu ızgara peynirleri şık bir şekilde servis etmeden önce ızgara istasyonunda mükemmel şekilde pişirin. Ve tüm bu ekstra çıtır iyilik için patates kızartmasını unutma. Siz sandviç dükkanınızı başarıya kadar yönetirken her yeni gün lezzetli tariflerin kilidini açacaktır.

Her siparişin kendine özgü zorlukları vardır ve temeller aynı kalsa da müşterilerinizin mekanınızdan memnun ayrılmasını istiyorsanız her siparişe aynı özeni göstermeniz gerekir. Ve ne kadar memnun olurlarsa, alacağınız ipuçları o kadar iyi olur. Bu ekstra parayı çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz, ancak müşterilerinizin memnun ayrıldığını bilmek de değerli bir ödüldür. Elbette, para çok önemlidir ve işinizi büyütmenize ve başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Ekstra eğlence için her günün sonunda Foodini'nin günlük Mini Game Show'unda bir tur oynamayı unutmayın. Sonuçta, zor bir iş gününden sonra biraz rahatlamak genel sağlığınız için çok önemlidir. Papa's Cheeseria'te önünüzde çok iş günü var ama neyse ki bunlar eğlenceli ve her biri size yeni müşteriler ve yeni zorluklar getiriyor.

Eniyioyunlar.com üzerinde Papa's Cheeseria oynarken sandviç yapma sanatında ustalaşın ve eğlenin.

Nasıl oynanır

Oyundaki tüm pişirme istasyonlarında gezinmek için fareyi kullanın ve oyun öğeleriyle etkileşim kurmak için farenin sol düğmesine basın.

Papa's serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Papa's Freezeria
 2. Papa's Cupcakeria
 3. Papa's Scooperia
 4. Papa's Taco Mia
 5. Papa's Pancakeria
 6. Papa's Pastaria
 7. Papa's Donuteria
 8. Papa's Bakeria
 9. Papa's Wingeria
 10. Papa's Sushiria
 11. Papa's Hot Doggeria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Papa's Cheeseria? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için papa oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir