Papa's Donuteria

Papa's Donuteria dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin papa oyunları!

Eniyioyunlar.com'de oynarken bir kez daha önlüğünüzü hazırlayacak ve Papa'nın ünlü restoranlarından birine adım atacaksınız. Eniyioyunlar.com üzerinde oynuyorsanız, kısa bir süreliğine ara vermiş olsanız da, en sevdiğiniz Flash oyunlarınızdan bazıları tarayıcı üzerinden oynanabilir. Öykünmenin gücü ve harika Ruffle öykünücüsü sayesinde bu klasik oyunların keyfini bir kez daha çıkarabilirsiniz ve Eniyioyunlar.com, süreci olabildiğince sorunsuz hale getirir.

Papa's Donuteria oyununda yolculuk sizi her türden tuhaf müşteriyle tanışacağınız büyüleyici Powder Point kasabasına götürür. Çalıştığınız restorana yüzlerinde bir gülümsemeyle giriyorlar ve onlar için hazırlayabileceğiniz harika tatlıları sabırsızlıkla bekliyorlar. Her birinin birçok farklı tercihi var ve neye ihtiyaçları olduğunu dikkatlice hesaba katmanız gerekecek. Müşteriler, onlara lezzetli yiyecekler verdiğiniz için tatmin olmanın yanı sıra, onların istediklerini ne kadar karşılayabildiğinize bağlı olarak, iyi bir iş çıkardıysanız cömert bahşişler bırakabilir veya çok cömert bahşiş vermemeyi seçebilirler. . Müşteri memnuniyeti ne kadar yüksek olursa, o kadar çok para kazanırsınız ve ayrıca Foodini'nin mini oyununda fazladan bilet kazanabilirsiniz. Bu, her günün sonunda oynayabileceğiniz bir oyundur. Zor bir iş gününden sonra rahatlama şekliniz olarak düşünün. Papa's Donuteria oyununda bu oyun bir yarış oyunudur ve bitiş çizgisini ilk geçmek için diğer rakiplere karşı yarışmanız gerekir. Papa's Donuteria oyununu süslemek için kullanabileceğiniz ödüller kazanabilirsiniz.

Bir Papa'nın oyunundan bekleyeceğiniz gibi, Papa's Donuteria oyununda farklı pişirme istasyonları arasında gidip gelmeniz gerekiyor. Yani doğru hamuru seçmekten, her iki tarafı eşit şekilde pişirmekten ve ayrıca her bir çörek üzerine dekorasyon ve son rötuşları yapmaktan sorumlusunuz. İşler bazen oldukça yoğun olabilir, ancak çalışabileceğiniz çeşitli yeni tariflerin ve malzemelerin kilidini açabileceğiniz için Papa's Donuteria oyununda her gün yeni zorluklar ve yeni eğlence yolları getiriyor.

Eniyioyunlar.com'de oynarken Papa's Donuteria'e bir kez daha adım atın.

Nasıl oynanır

Farklı pişirme istasyonlarını seçmek ve oyunla etkileşime geçmek için farenin sol düğmesini kullanın.

Papa's serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Papa's Freezeria
 2. Papa's Cupcakeria
 3. Papa's Scooperia
 4. Papa's Taco Mia
 5. Papa's Pancakeria
 6. Papa's Pastaria
 7. Papa's Bakeria
 8. Papa's Wingeria
 9. Papa's Sushiria
 10. Papa's Cheeseria
 11. Papa's Hot Doggeria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Papa's Donuteria? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için papa oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir